معاون جهاد کشاورزی شهرضا گفت: در هفته دولت 13 طرح با اشتغالزایی 40 نفر در بخش جهادکشاورزی شهرستان افتتاح و مورد بهره برداری قرار می‌گیرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه اصفهان در شهرضا، جعفر نادری در جلسه کارگروه اشتغال شهرستان، خبر از اجرای طرح توسعه تعاونی زنبور داران داد و افزود: در حال حاضر این تعاونی با 310 عضو مشغول به فعالیت است که در نوع خود یکی از شاخص‌ترین تعاونی‌های زنبورداری در استان است.

وی افزود: شهرستان شهرضا از نظر تولید عسل در جایگاه دوم استان قرار دارد و اجرای طرح‌هایی از این نوع اقدامی در راستای برندسازی و تجاری سازی عسل شهرضا در سطح کشور است.

معاون جهادکشاورزی شهرضا ادامه داد: طرح توسعه تعاونی زنبورداران شهرضا با هدف ایجاد آزمایشگاه و واحد بسته بندی عسل با برند ویژه شهرضا اجرا می‌شود.

نادری هم‌چنین خبر از اجرای طرح توسعه تعاونی گوسفندداران شهرضا داد و تصریح کرد: این طرح با هدف ایجاد واحد تولید خوراک دام برای این پرورش دهندگان گوسفند اجرا می‌شود.

وی گفت: اجرای این طرح‌ها در قالب پروژه‌های تجمیعی طرح مشارکت‌های مردمی در روستاها معرفی و اجرا می‌شود. طبقه بندی: اخبار و اطلاع رسانی،

تاریخ : سه شنبه 10 شهریور 1394 | 12:59 ب.ظ | نویسنده : | نظرات