با سلام

احتراماً، مستحضرید چهل و پنجمین کنگره جهانی زنبورعسل (Apimondia)، از تاریخ 7 لغایت 12 مهرماه 1396 در شهر استانبول ترکیه برگزار می گردد. لذا، صندوق حمایت از توسعه صنعت زنبورداری کشور در راستای بالا بردن سطح دانش، آگاهی و مهارتهای علمی و فنی مدیران عامل و اعضای هیات مدیره تشکل های سهامدار و آشنایی ایشان  با آخرین دستاورد های روز دنیا در صنعت زنبورداری مصوب نموده است زمینه حضور افراد مذکور در کنگره جهانی زنبورعسل (Apimiondia) از طریق انجام هماهنگی های لازم و تخصیص تسهیلات لازم فراهم آید. در همین راستا مقرر شده است  حداکثر مبلغ بیست میلیون ریال از هزینه سفر با نرخ کارمزد 4% و بازپرداخت 18 ماهه (سه قسط مساوی چهار ماه) در اختیار تعاونی ها قرار گیرد.

برآورد شده است هزینه سفر شامل ثبت نامه کامل در کنگره، هزینه بلیط هواپیما (رفت و برگشت)، هزینه اقامت برای شش شب و هفت روز در هتل چهار ستاره، بیمه مسافرتی و ترانسفر فرودگاهی حدود 30 میلیون ریال می باشد (بسته به زمان ثبت نام ممکن است این هزینه تا 10 درصد افزایش یا کاهش داشته باشد).

تسهیلات مذکور صرفا مختص مدیران عامل و اعضاء هیئت مدیره تشکلهای سهامدار صندوق می باشد و هر تشکل می تواند حداکثر دو نفر را برای این منظور معرفی نماید.   

لذا، خواهشمند است در صورت تمایل به استفاده از تسهیلات مذکور و شرکت در کنگره نسبت به ارسال تقاضا و معرفی متقاضیان حداکثر تا روز یک شنبه مورخ 04/04/1396، اقدام نمایید.

بدیهی است با توجه به محدودیت منابع تخصیص یافته انتخاب افراد بر اساس اولویت در ارسال تقاضا و تکمیل مدارک خواهد بود. ( اطلاعات لازم به انگلیسی شامل: نام و نام خانوادگی- ایمیل- سمت- اسکن عکس پرسنلی)طبقه بندی: اخبار و اطلاع رسانی،

تاریخ : پنجشنبه 1 تیر 1396 | 03:02 ب.ظ | نویسنده : | نظرات